Sertifikalar

Sertifikalar

EasyFishoil, IFOS 5 yıldız onayına sahiptir.

Omega 3 içerikli ürünleri Dünya Sağlık Örgütü ve Beslenme Konseyi standartlarına göre tarafsızca test eden program olan IFOS (International Fish Oil Standards) içerik, saflık, stabilite ve ağır metal kriterlerine göre değerlendirmektedir.

Üretilen her partisini düzenli olarak analiz ettiren EasyFishoil çocuk balık yağlarının raporlarını incelemek için tıklayın.

EasyFishoil, GOED’in Plus kategori üyesi olan easyVit® markasıdır.

GOED, (Global Organization for EPA&DHA Omega 3’s) Omega 3 üretiminin yüksek etik ve kalite standartlarını oluşturmak ve araştırmalar yaparak bu standartları geliştirmek amacıyla kurulan bağımsız bir uluslararası kuruluştur. İlgili devlet kurumları, sağlık kuruluşları ve üretici firmalar ile çalışarak bu kalite standartlarının uygulanmasını sağlar, Omega 3 tüketimi konusunda tüketiciyi bilinçlendirme amaçlı makaleler ve raporlar yayınlar. GOED üyesi üreticileri ve markaları buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

EasyFishoil’in üretiminde kullanılan balık hammaddesi Friend of The Sea sertifikasına sahiptir.

2008’de Ingiltere’de kurulan Friend of The Sea, sürdürülebilir balıkçılık ve su ürünleri alanında uluslararası sertifika veren bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur. Friend of the Sea sertifikası için yapılan tüm denetimler, akredite bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından yürütülmektedir. Sertifikamızı incelemek için buraya tıklayın.

ConCordix® teknolojisine sahip ürünlerimizin üretildiği tesis, AA BRC sertifikasına sahiptir.

İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu Standardı (British Retail Consortium Standard), BRC-Global Standard-Food adı altında gıda, müşteri ürünleri ve ambalaj malzemeleri için gerekli şartları içeren bir standart olarak yayımlanmıştır. Sertifikamızı incelemek için buraya tıklayın.

NSF

easyVit® ürünlerinin üretim tesisi Vitux AS, NSF sertifikasına sahiptir.

NSF , ürün içeriklerinin gıda güvenliği açısından uygunluğunu değerlendirir ve belgelendirir. ISO/IEC 17025 onaylı küresel laboratuvarlar, testler ve teknik hizmetler sunar. NSF belgesi, tüketicilere sertifikalı ürünlerin tüm standart gereksinimlere uyması için sıkı bir şekilde test edildiğini garanti eder. yayımlanmıştır. Sertifikamızı incelemek için buraya tıklayın. 

EasyFishoil balık yağları helal sertifikasına sahiptir.

EasyFishoil balık yağları, domuz yağı ve katkıları içermez, helal sertifikasına sahiptir. Sertifikamızı incelemek için buraya tıklayın.