easyVit AİLESİYLE TANIŞIN

EasyFishoil

Çocuklar için çiğnenebilir Omega 3

EasyFishoil

Yetişkinler için çiğnenebilir Omega 3

Easy Q

Kalem, silgi, su. Bir de, Easy Q.

EasyDefence

Çocuklar için Beta Glukan

EasyVit Multi

Sağlıklı yaşamın tüm renkleri

CONCORDIX TEKNOLOJİSİ

ConCordix® teknolojisine sahip çiğnenebilir yumuşak jel form, sıvı ve tablet formlara göre daha avantajlı bir formdur.

ConCordix®, vitamin, mineral, balık yağı gibi etken maddelerin vücutta yüksek oranda kullanımına yönelik yeni bir formdur. Norwegian University of Science and Technology (NTNU) ile yapılan ortak Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilmiştir. Yağ asitleri, su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri emülsiyon formatında birleştiren patentli bir yöntemdir. Bu sayede biyoyararlanım artmakta ve daha iyi tat maskelemesi yapılabilmektedir.

ConCordix® in oluşturduğu emülsiyon mide vasatında homojen dağılıma sahiptir.

Norveç'te üretilmiştir.

Kullanımı kolaylaştıran, susuz tüketilebilen çiğnenebilir form

Çocukların seveceği nefis tadı şeker ve yapay aroma içermeyen güvenli kullanım

Günlük önerilen dozlarda tabletler

Katı formuyla taşıma kolaylığı

Doğal içerik ilk günkü tazeliği ve etkiyi koruyan her jel formun ayrı paketlendiği blister ambalaj

Yüksek kullanıma devam oranı

Standart balık yağlarına göre %44 daha yüksek emilim

ÇOCUKLARIN SEVDİĞİ BALIK YAĞI

2012’de İskandinavya’da 300 çocuk ile yapılmış bağımsız çalışmada, ConCordix® teknolojisi ile üretilmiş EasyFishoil’ün 16. hafta sonunda, kullanıma devam edilme oranı %87,5 olarak ölçülmüştür. İstanbul’da 2014’te yapılan bir diğer araştırmada, beğenilme oranı %86 olarak ortaya çıkmıştır.

NEDEN EASYVIT?

EasyVit®, sağlığı korumayı hedefleyen, en iyi kalitede, bilime dayalı yenilikçi bir besin desteği ailesidir.

Sağlıklı yaşam için vitamin, mineral, balık yağı gibi etken maddelerin vücut tarafından en yüksek ve ideal şekilde kullanımını yeni bir yaklaşımla sağlar.

Bu yaklaşım, yağ asitleri, su ve yağda çözünen vitamin ve mineralleri emülsiyon formatında birleştiren benzersiz ve patentli ConCordix® teknolojisine dayanmaktadır. Bu sayede etken maddelerin vücutta kullanımı yüksek oranda olmaktadır.

EasyVit® ürünleri şeker ilavesiz, katkı maddesi içermeden daha iyi ve beğenilen tada sahip, çiğnenebilir jel formdan oluşur.

Oksijen ve neme karşı bariyer oluşturan özel üretilmiş, ödüllü paketleme teknolojisiyle jel form ilk günkü tazeliğini korur.

Kolay çiğnenebilir, yenilikçi EasyVit® ürünleri Türkiye’de.

SERTİFİKALAR

Ailenizin sağlığı söz konusu olduğunda, sadece en güvenli ürünleri tercih ettiğinizi biliyoruz. Biz de sizin gibi düşünüyoruz ve size, en yüksek uluslararası standartlarda ürünler sunuyoruz. Üretici firmamız Vitux AS, listelenen sertifikalara sahiptir.

Omega 3 içerikli ürünleri Dünya Sağlık Örgütü, Beslenme Konseyi ve GOED standartlarına göre tarafsızca test eden Kanada’da bağımsız bir kuruluş olan IFOS (International Fishoil Standards) saflık, konsantrasyon, stabilite, içerik ve kalite gibi kriterleri değerlendirmektedir. Bir ürün IFOS tarafından test edildiğinde tüm dünyadaki tüketiciler ürüne ait özel test sonuçlarını doğrulayan rapora (batch-report) erişebiliyorlar. Ürün için verilen Tüketici Raporu 5 yıldızlı değerlendirme sistemine dayanıyor ve bu rapor kullanıcılara bilimsel olarak doğrulanmış bir yöntem sağlıyor. Ürünlerin tazeliği, her seride IFOS tarafından test edilip, söz konusu markanın güvenilir bir şekilde tüketiciyle buluşması sağlanıyor.

EasyVit GOED ”Plus” üyesidir.
GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega 3’s), omega 3 tüketiminin sağlık açısından faydaları konusunda tüketiciyi bilinçlendirmek, yüksek etiklik ve kalite standartlarını oluşturmak ve de araştırmalar yaparak bu standartları geliştirmek amacıyla hizmet eden, ilgili devlet kurumları, sağlık kuruluşları ve üretici firmalar ile çalışarak bu kalite standartlarının uygulanmasını sağlayan, en iyi omega 3 üreticileri ve markalarının üyesi olduğu uluslararası bir kuruluştur.

GOED standartları dünyada kabul görmüş sağlık otoritelerinden CRN (Council for Responsible Nutrition) tarafından geliştirilmiştir. CRN ve WHO’nun(Dünya Sağlık Örgütü’nün) esasları doğrultusunda saflık kriterleri belirlenmiştir.

Bu kuruluşa üye olan firma ve markalar, belirlenen yüksek kalite standartlarını uygulamakla sorumludurlar. Bu nedenle “GOED ” logosu, sadece “GOED” üyesi olan bir firma/marka tarafından kullanılabilir ve bu logoya sahip bir omega 3 ürününü güvenle kullanabileceğimizin göstergesidir.

2008’de Ingiltere’de kurulan Friend of the Sea, sürdürülebilir balıkçılık ve su ürünleri alanında uluslararası sertifika veren bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur. Bağımsız denetimler sonucunda 50 ülkede 350’nin üzerinde şirketin ürünleri, Friend of the Sea onayını taşımaktadır. Friend of the Sea sertifikası için yapılan tüm denetimler, akredite bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından yürütülmektedir.

İngiliz Perakendecilik Konsorsiyumu Standardı (British Retail Consortium Standard), Ingiliz perakendecilerinin oluşturmuş olduğu bir standarttır. İki yıllık bir çalışma sonunda, Ekim 1998’de BRC-Global Standard-Food adı altında gıda, müşteri ürünleri ve ambalaj malzemeleri için gerekli şartları içeren bir standart olarak yayımlanmıştır.

Norveç’teki üretim tesisimiz, üst üste 3. kez, yıllık yeniden belgelendirme denetimi sırasında en yüksek notu almıştır. ConCordix® teknolojisine sahip EasyVit ürünlerinin üretildiği tesis, AA BRC sertifikasına sahiptir.

GMP bir ürünün hammadde ve ambalaj malzemelerinden başlayarak tüketiciye ulaşana kadar etkin ve güvenli olması için uyulması gereken kurallar bütünüdür. GMP’de amaç, hatasız ve sürekli kalitenin sağlanmasıdır.

Gıda güvenliği konusunda mal kabulden depolamaya, üretim süreçlerinden, ürünlerin reyonda yer verilme biçimine ve müşteriye sevkiyatına kadarki tüm zinciri kapsamaktadır.

Bu belgelendirme ile tedarikçi ürünlerinin hangi koşullarda üretildiği ve hangi koşullarda muhafaza edildiği, hatta sevkiyat aşamasında hangi ürünlerin hangi araçlar ile kaç derecede müşterilere ulaştığı takip edilmektedir.

İLETİŞİME GEÇİN

EasyVit Ailesi, çok güçlü bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Tüketicilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bizimle tanışmak ve daha fazla bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.